Celá ČR

Gladiator Race je nejpočetnější český překážkový seriál, ve kterém si na své přijdou opravdu všichni. Zažijete unikátní běžecký překážkový závod na vzdálenost 3 až 10 km v extrémním terénu (bahno, voda, prudké výběhy, hustý les) doplněný o spoustu přírodních a umělých překážek (cca 15 až 40+ překážek, např. brodění se bahnem, skok do vody, šplh, bariéry, ohnivé překážky, lanové překážky aj.). U každého závodu v propozicích najdete věkové kategorie, ve kterých se závodí. Žádné speciální pomůcky nejsou k závodu potřeba - jen síla, vytrvalost a vůle! 

Gladiator Race pečlivě vybírá lokality pro své závody, na trati se nikdy nebudete nudit. Registrace na první závody v roce 2024 jsou otevřeny. Jako první je zimní závod v Liberci, kde bude možné zaběhnout závod Gladiator Race typu RUN a KIDS. Stejně jako loni pro vás  bude přichystán také TRAIL a jako novinka zimní závod CANICROSS.

Největší novinka v roce 2024 bude závod v Hradci Králové. Spojení OCR závodu a nové fotbalová arény! Tento architektonický i sportovní skvost vám nabídne nejen perfektní zázemí, ale také otevře své útroby pro rychlý, dynamický a zábavný překážkový závod. Další novinkou bude také rozšíření canicrossových zavodů.

Termíny a města Gladiator Race 2024

Více informací

Sdílení článku